گاراژتیاتر یک کمپانی مستقل تئاتر است که در حوزه تئاتر آزمایشگاهی فعالیت می‌کند. این کمپانی در سال ۱۳۹۵ به خاطر توسعه تکنیکهای بازیگری و اجرا و همچنین فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی عنوان برترین گروه تئاتر ایران انتخاب شد. همچنین این کمپانی نامزد دریافت جایزه بین‌المللی الن استوارت که یکی از جوایز معتبر حوزه تئاتر و نمایش است می‌باشد.

گروه تئاتر گاراژ در حال اجرای یک ورکشاپ/دمونستریشن اجتماعی در حوزه مردم‌شناسی فرهنگ است. این برنامه که در حوزه انسان‌شناسی فرهنگ قرار می‌گیرد با مشارکت گروه مطالعات آموزشی انجمن مطالعات فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. مستندات حاصله این پروژه در چند ژورنال علمی و دانشگاهی داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.

گاراژتیاتر علاقمند به مشارکت با دیگر نهادهای فعال اجتماعی در این پروژه فرهنگی است. در این مشارکت، گاراژ ‌تیاتر چند روز ورک دمونستریشن خود را که شامل امکان مشاهده تمرین آن روز گاراژست به همراه چند اجرای خود را، در مکانی با حضور نهاد مربوطه و مخاطبان نهاد مربوطه انجام می‌دهد. گاراژ علاوه بر ثبت ویدیویی این اتفاق از خرد جمعی افراد شرکت کننده(مشاهده‌گران) استفاده می‌کند.

امور بین‌الملل مرکز هنرهای نمایشی کل کشور در جریان این فعالیت‌ گاراژ قرار دارند. در صورت علاقمندی مستندات ویدیویی پس از تدوین در گاراژ در اختیار موسسه‌های مشارکت کننده قرار داده می‌شود و اخبار آن در صورت تمایل آن موسسه/نهاد توسط تیم گاراژ در رسانه‌های معتبر کشور منتشر می‌شود.

تیم پژوهش اجرایی گاراژتیاتر علاقمند به همکاری با موسسه های فعال در حوزه اجتماعی/فرهنگی/پژوهشی می‌باشد. در صورت تمایل شرکت در این ورکشاپ/دمونستریشن اجتماعی گاراژ اطلاعات خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید