تمرین آزاده

تمرین آزاده؛ یکی از برنامه‌های تمرینی گاراژتیاتر است که حضور در آنها برای عموم آزاد است. این جلسات تمرینی توسط اعضای گاراژ پیش می‌رود.

تمرین آزاده
Liberal Training

گاراژتیاتر از سال ۱۳۹۸ اقدام به برگزاری برنامه تمرین آزاده داشته است. این برنامه که در قالب یک برنامه تمرینی ارایه می‌شود به توسعه نمایشی با نبوغ جمعی (Collective Genius) حضار می‌پردازد. شرکت در هر بخش برنامه برای شرکت‌کنندگان آزاد است. شرکت‌کنندگان نه تنها می‌توانند به مشاهده تمرین بپردازند بلکه امکان حضور در تمرین و اختلال در آن را دارند.

سرخ سیل؛ شوق آب برای ویرانی

بعضی از آدم‌ها در زندگی‌شان دچار حوادثی می‌شوند که هیچ‌وقت به ذهن‌شان خطور نمی‌کرده. مثل فوران آتش‌فشان و طوفان و گردباد و سیل. بعضی هم انسان‌هایی هستند که همیشه به وقوع یک چنین اتفاق‌هایی فکرمی‌کرده‌اند. علی موسی یکی از‌ آنهاست یکی از ما که پس از نجات از سیل دیگر نمی‌تواند بخوابد.
سرخ سیل داستان علی موسی و ورزای جنگجوی است. ماجرای بی‌خوابی علی موسی است و آماده شدن برای نبرد در صبحی که بوی خون می‌دهد…

در بعضی از جلسات تمرین آزاده شرکت کنندگان به توسعه بخشی از نمایش سرخ سیل می‌پردازند. این نمایش که سالها پیش توسط احسان عزتی در گاراژ نگاشته شده است درطی تمرین‌های آزاده به ساخت و توسعه خود می‌پردازد.
شرکت کنندگان در هر لحظه از تمرین با همراهی هم و اختلال در کار یکدیگر به تولید صحنه‌ای از این اثر خواهند پرداخت.

Tagline

رزیدنسی تمرین آزاده

فرآیند پیشبرد جلسات تمرین آزاده به صورتی است که مناسب بخش ورکشاپ و یا بخش اجرایی جشنواره‌های با رویکرد تجربه‌های جدید در حوزه اجراست. با توجه به اینکه هر برنامه فارغ از برنامه‌های گذشته در طی فرآیندی تمرینی سعی در ساخت جمع بداهه پرداز دراماتیک جوی دارد.

همچنین گاراژتیاتر علاقمند به حضور در برنامه‌های اقامتی با تولید اجرایی در انتهای دوره اقامتی است.برای اطلاع از چگونگی درخواست اقامت و اجرا با ما تماس بگیرید